Těmto nejbohatším dětem planety asi budete trochu závidět!


Jaké bylo vaše první kapesné? Troufáme si odhadnout, že asi trochu jiné než těchto nadaných dětí. Pojďme se podívat, jak vydělávají nejbohatší děti světa.

Jayden Bladesoe-3,5 milionu dolarů

Jayden ve svých třinácti letech založil společnost Bladesoe Technologies a za pouhé dva roky se stal milionářem. Jeho firma se specializuje na informační technologie a grafický design.

Rico Rodriguez-4 miliony dolarů

Kdo znáte seriál Moderní rodinka, určitě znáte i tohoto chlapce. Malá, velká seriálová hvězda se díky této roli vyšvihla na absolutní špičku dětských celebrit.

Chloe Grace Moretz-12 milionů dolarů

Tato velice zajímavá dívka, která proslula rolí ve filmu Kick Ass, momentálně patří mezi největší vycházející hvězdy. Nejen že je zatraceně atraktivní, ale navíc hraje velmi dobře a v normálním životě se prý jedná o naprosto skvělou holčinu. Momentálně jí můžeme vidět v nejnovějším snímku Pátá vlna.

Nick D´Aloisio- 30 milionů dolarů

Mladí, který ve svých patnácti naprogramoval aplikaci The Summary, která uživatelům zestručňovala zpravodajství. Jen ta mu vydělala miliony a o dva roky později přišla nabídka od Yahoo na zakoupení aplikace za 30 milionů dolarů.

Princ Gerge Alexander Louis-více jak jedna miliarda dolarů

Prince George asi netřeba blíže představovat. Jsou mu pouze tři roky a již je jedním z nejbohatších lidí na světě. Jeho mění, potažmo mění jeho rodiny dosahuje hodnoty vysoko nad miliardu amerických dolarů, a to zejména díky uměleckým dílům, které má rodina v držení. Navíc i ostatní majetek jí každoročně generuje takové příjmy, že si to nedokážeme představit. No asi jsme se špatně narodili. Poproste své rodiče, jestli by to nešlo nějak zařídit, aby jste se jim narodili, až budou bohatí.

Jaká je tvoje reakce na článek?
Smutné Smutné
0
Smutné
Nelíbí! Nelíbí!
0
Nelíbí!
AU! AU!
0
AU!
Super! Super!
0
Super!
HAHA HAHA
0
HAHA
TY VOLE! TY VOLE!
0
TY VOLE!
WTF WTF
1
WTF

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Těmto nejbohatším dětem planety asi budete trochu závidět!

Přihlásit se

restartovat heslo

Back to
Přihlásit se