Nejbohatší lidé z Youtube si vydělávají hrozný kopec peněz!


Asi byste museli pocházet z jiné planety, abyste nevěděli, kdo je to youtuber. Pojďme se nyní podívat na ty vůbec nejslavnější, a zároveň nejbohatší z nich.

Michelle Phan-3 miliony dolarů za rok

Krása a výřečnost, to jsou její dvě silné zbraně, které jí vynesli až na úplný vrchol. Michelle dělá především beauty videa, kde radí lidem jak se líčit a co nosit na sobě. Navíc má i vlastní firmu, která měsíčně dodává speciální balíčky kosmetiky na míru. Její videa sleduje 8,5 milionu uživatelů a ročně si vydělí i 3 miliony dolarů.

Dan TDM-5 milionů dolarů ročně

Daniel Andrew Middleton je britský youtuber a především profesionální hráč. Jeho videa se zaměřují především na hry a to hlavně na hry Minecraft. Jeho kanál má téměř jedenáct milionů odběratelů. Za rok si vydělá bezmála pět milionů dolarů.

DCTC Toy Channel-6 milionů za rok

Jejich kanál se soustředí na prezentaci a rozbalování nových hraček. Mají přes 4 miliony odběratelů a za měsíc vygenerují i 380 tisíc views. Jejich roční výdělek činí 6 milionů dolarů.

Smosh 8,5 milionů ročně

Nejoblíbenější dvojice internetu. Tito dva borci mají i vlastní celovečerák, který nebyl vůbec špatný, a mohou se pochlubit 22 miliony odběratelů. Roční zisk činí 8,5 milionu dolarů.

Pewdiepie

Tuto legendu asi netřeba blíže představovat. Jedná se o vůbec nejúspěšnějšího Švédského Youtubera, který má 44,5 milionu odběratelů. Průměrný počet views na jeho videích jsou 4 miliony a ročně si vydělá i 12 milionů. Svůj kanál založil přes šesti lety, a jedná se o nejrychleji rostoucí a nejodebíranější kanál na YouTube.

Jaká je tvoje reakce na článek?
Smutné Smutné
0
Smutné
Nelíbí! Nelíbí!
0
Nelíbí!
AU! AU!
1
AU!
Super! Super!
0
Super!
HAHA HAHA
0
HAHA
TY VOLE! TY VOLE!
0
TY VOLE!
WTF WTF
1
WTF

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Nejbohatší lidé z Youtube si vydělávají hrozný kopec peněz!

Přihlásit se

restartovat heslo

Back to
Přihlásit se