Hry, které by vaše děti rozhodně hrát neměly, aneb to nejpodivnější z dílen vývojářů


Herní průmysl je ve většině svých případů poměrně seriózní. Ovšem během své existence vyprodukoval i několik opravdu prapodivných projektů. Mezi ně patří například kozí simulátor, nebo simulace stavu na LSD.

Goat Simulator

Velmi známá záležitost, ve které jste se ocitli v kůži šílené kozy, která terorizuje celé město. S touto kozou můžete dělat nejrůznější kejkle a triky a ničit vše co vám přijde do cesty. Koza má navíc obrovskou sílu. Zajímavostí je, že k této hře vyšlo také mnoho hráčských modifikací, které tuhle šílenost posunuli na ještě šílenější level.

Who´s Your Daddy

Další simulátor, ve kterém se pro změnu stanete otcem a vaším úkolem bude postarat se o vaše milé dítko. Největší prča je, že tuto hru mohou hrát hned dva otcové najednou. A budou mít co dělat. Mimino totiž neustále hledá nové a rafinovanější způsoby jak se zabít, například se zavřít do zapnuté trouby, nebo se utopit v záchodové míse.

LSD

Popsat tuto hru je poměrně složité, protože celý koncept staví na absolutní šílenosti. V této hře se vám může stát v podstatě cokoliv, a to v naprosto šílených prostředích.

Seaman

Pet simulátor, ve kterém máte za úkol starat se o svého bizarně vypadajícího vodního tvora, který m lidský obličej, ale zbytek těla je složen z nejrůznějších vodních živočichů. O Seamana se musíte neustále starat, a i přesto od něj budete občas schytávat nadávky. Je to tak trochu debil. Ale pokud se o něj budete hezky starat možná se vám v něco i vyvine.

Mister Mosquito

A další simulátor, který vám umožní stát se otravným hmyzem, který terorizuje obyvatele místnosti, ve které se společně nacházíte. Vašim hlavním cílem je členy celé rodiny absolutně otrávit a pomalu rozvracovat jejich vzájemné vztahy. Vtipný na této hře je také ten fakt, že její vývojáři původně z Japonska rozhodli, že se hra přeloží do angličtiny. Nutno však říci, že ne moc povedeně a tak je hra ještě bizarnější.

Jaká je tvoje reakce na článek?
Smutné Smutné
0
Smutné
Nelíbí! Nelíbí!
0
Nelíbí!
AU! AU!
0
AU!
Super! Super!
0
Super!
HAHA HAHA
0
HAHA
TY VOLE! TY VOLE!
0
TY VOLE!
WTF WTF
0
WTF

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Hry, které by vaše děti rozhodně hrát neměly, aneb to nejpodivnější z dílen vývojářů

Přihlásit se

restartovat heslo

Back to
Přihlásit se