Druhy a typy sázek na sportovní zápasy


Sázení na sportovní zápasy, které online nabízí sázková kancelář Fortuna, nabízí několik typů a druhů strategií.

Sázky na počet gólů

Kromě sázek over/under (víc/méně) můžete vsadit na počet gólů při různých příležitostech. Vsadit si můžete na počet gólů v prvním nebo druhém poločase, na počet gólů po deseti minutách, kolik gólů dá každý tým, jestli mužstvo neinkasuje, zda oba týmy střelí gól nebo lze sázet i na přesný počet gólů, ať už celkově nebo na poločas.

Pokud jde o popřední ligu budete si moci vsadit i na to, zda si mužstvo střelí vlastní gól, zda jeden z týmů skóruje z pokutového kopu, zda bude v zápase neproměněný pokutový kop, zda padne sudý nebo lichý počet gólů. Při velkých ligách jsou v nabídce kurzů sázky na přesný výsledek buď po poločase, nebo celkově. Dále můžete vsadit na to, kdo skóruje i kolik gólů střelí konkrétní hráč v zápase.

SBR

Sázky SBR, anglicky DNB (draw no bet) znamená, že pokud zápas skončí v běžné hrací době remízou, stávka bude zrušena. V takovém případě vám bude vklad vrácen. Sázka SBR a asijský handicap AH (0) jsou stejné stávky, protože v případě remízy bude vklad vždy vrácen. Kurzy se však mohou lišit, protože sázkové kanceláře mají na ázijské hendikepy menší marži, a proto jsou kurzy vyšší. Setkat se můžete také s výrazem PK (Pick), což je další podobný termín pro SBR. S těmito stávkami máte uvedené pouze dvě možnosti (1 a 2), protože remíza v případě téhle stávky neexistuje.

Sázka Money Line

Money Line je primárně sázka na celkové vítězství v zápase včetně prodloužení. Tento termín se používá v americkém sportu, kde se vždy zápasy prodlužují, pokud po řádné hrací době skončí zápas remízou. V některých sázkových kancelářích, především evropských se můžete potkat s tím, že sázky na Money Line vyhodnocují po řádné hrací době (v tomto případě se jedná o sázku bez remízy- SBR).

Dvojitá šance

Dvojitá šance (1X, X2) se podává, pokud si chcete pojistit remízu. Touto sázkou se ujišťujete, že i v případě remízy je váš tiket výherní. Pokud chcete tipovat na vašeho favorita zápasu a vidíte tam i reální možnost remízy, tak máte dvě možnosti:

1. Zvolíte dvojitou šanci např. 1X, váš tiket bude výherní, pokud nevyhraje hostující družstvo.
2. Další alternativou je svolit sázku bez remízy (SBR), ale v tomto případě se vám vrátí jenom vklad, pokud zápas skončí remízou.

Jaká je tvoje reakce na článek?
Smutné Smutné
0
Smutné
Nelíbí! Nelíbí!
0
Nelíbí!
AU! AU!
0
AU!
Super! Super!
0
Super!
HAHA HAHA
0
HAHA
TY VOLE! TY VOLE!
0
TY VOLE!
WTF WTF
0
WTF

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Druhy a typy sázek na sportovní zápasy

Přihlásit se

restartovat heslo

Back to
Přihlásit se