Další peprné filmy, ve kterých herci nemuseli nic hrát


Postelové scény patří u diváků k těm nejoblíbenějším, u herců však naopak k těm nejméně oblíbeným. Když se nad tím zamyslíte je to i dost logické. Předstírat že máte s někým sex, před kamerami, navíc s přesně nacvičenými replikami a navíc často s velice sexy protějškem, to není žádný med. Pojďme se však podívat, v jakých filmech si to herci skutečně rozdali.

Caligula

První z filmů, ve kterém se objevil ostrý styk přímo na plátně. V jedné scéně, ve které dochází k hromadným orgiím prý skutečně docházelo u několika dvojic ke skutečnému orálnímu sexu a také k penetraci. Film nebyl u kritiky příliš dobře přijat, ovšem u diváků si získal velké sympatie.

The Brown Bunny

Film, ve kterém příliš mnoho děje nenajdete, ovšem najdete tu skutečnou orální scénu, ve které je hlavní aktérkou Chloe Sevigny, která svému hereckému kolegovy udělala velice příjemný den na pracovišti.

Růžový plameňák

Velice zajímavý a dost psychideliský snímek, který je plný sexuálního napětí a intimních scén. Jedna ze scén, kdy hlavní hvězda dává oral svému kamarádovi je taktéž skutečná.

Little Ashes

Snímek ve kterém se představil Robert Pattinson obsahuje scénu, ve které tento dívkami milovaný mladík masturbuje. Robert odmítl tento čin jen předstírat, a tak skutečně před kamerou masturboval.

Nymphomaniak

Nymphomaniak dovedl sexuální scény v klasických filmech až za hranici. Nejen že se proslýchá, že sexuální scény zde nejsou hrané, ale dokonce používal i pornoherce, aby zachytil momenty ejakulace. Tomu by se dalo říkat opravdu poctivá filmařina!

Tak co kolik z těchto snímků byste po tomto zjištění rádi viděli? My si myslím že všechny! Ale nemusíte se za to stydět, my je taky všechny viděli!

Jaká je tvoje reakce na článek?
Smutné Smutné
0
Smutné
Nelíbí! Nelíbí!
0
Nelíbí!
AU! AU!
1
AU!
Super! Super!
0
Super!
HAHA HAHA
1
HAHA
TY VOLE! TY VOLE!
0
TY VOLE!
WTF WTF
2
WTF

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Další peprné filmy, ve kterých herci nemuseli nic hrát

Přihlásit se

restartovat heslo

Back to
Přihlásit se